Usługi stolarskie

Drzwi drewniane: wewnętrzne, zewnętrzne

Projekt drzwi wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji tego elementu stolarki otworowej gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i ergonomię użytkowania. Daje to naszym klientom gwarancję  satysfakcji na wiele lat. Każde zamówienie to indywidualne doradztwo i dopasowanie do potrzeb konstrukcyjnych, kolorystycznych i stylowych domu.

Schody drewniane

Tworzone z pasją od 30 lat są naszym flagowym produktem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo schody wykonane na wylewkach betonowych, jak i konstrukcje samonośne. Dzięki wsparciu programowania numerycznego tworzymy konstrukcje architektoniczne od klasycznych po nowoczesne.

Podłogi drewniane

Nasze podłogi wykonujemy z desek różnych gatunków drewna, zależnie od wyboru i potrzeb klienta. Dbamy o to, aby wykonana przez nas podłoga była trwała, odporna na upływający czas i eksploatację. Oferujemy bogaty rodzaj wykończenia podłóg: od lakieru po olejowanie, zapewniając szeroki wachlarz kolorystyczny.

Listwy przypodłogowe, listwy ozdobne

Wykonujemy listwy według wymagań klienta z dowolnego gatunku drewna. Oferujemy szeroki wybór wzorów, nieograniczoną ilość personalizacji oraz możliwość kupna listew surowych, wykończonych lakierem, farbą lub olejem.

Boazeria i lamele

Oferujemy szeroki zakres personalizacji począwszy od najprostszych desek łączonych na zakładkę, po różne wzory frezowane numerycznie. Boazeria może być wykonana z drewna litego lub drewna klejonego warstwowo, sposób wykończenia zależny od preferencji klienta. Pokrycie lakierem lub olejem daje możliwość uzyskania  szerokiego wachlarza kolorystycznego.  Możliwość wykonania desek nawet o długości do 4m.

Ścianki działowe, panele ażurowe

Oferujemy nieograniczony zakres kompozycji, wykonanie pod wymiar oraz możliwość tworzenia paneli z dowolnego wzoru przedstawionego przez klienta.
Materiał obrabiany to drewno, MDF, sklejka.
Zapewniamy wysoką jakość obróbki, dopuszczamy możliwość precyzyjnej produkcji jednostkowej, jak i powtarzalność w produkcji wielkoseryjnej.

Altany i pergole

Konstrukcje wykonujemy na specjalne zamówienie klienta, zgodne z jego preferencjami. Oferujemy możliwość wykonania wizualizacji 3D przed zamówieniem. Drewno zabezpieczamy farbami lub olejami, odpornymi na działania czynników atmosferycznych. Gwarantujemy inwestycję, która będzie cieszyć oko i zdobić ogród, dom przez wiele lat.

Parapety drewniane

Tworzone z wysokiej jakości drewna dębowego, jesionowego lub z gatunków iglastych. Zabezpieczone olejem naturalnym, który skutecznie chroni przed pochłanianiem wilgoci. Oferujemy możliwość swobodnego doboru materiału, sposobu wykończenia oraz wariantów kolorystycznych.

Meble

Wykonujemy na specjalne zamówienie. Zapewniamy pełną personalizację, od wyboru surowca, po sposób zabezpieczenia powierzchni. Gwarantujemy wysoką jakość drewna i wykończenia. Dbamy o najmniejsze detale. Nasz produkt to solidność na wiele lat.

Obróbka drewna

Oferujemy typowe stolarskie operacje takie jak: heblowanie, cięcie, szlifowanie.

Renowacje i rekonstrukcje

Przywracamy dawną świetność drewnianych elementów oraz dzieł. Wykonujemy skomplikowane projekty na podstawie uszkodzonych fragmentów. Dbamy o najmniejsze detale, od projektowania, po fizyczne wykonanie.